Płatne promowanie PTP (Paid To Promote)

Zarabiasz już klikając reklamy? Klikasz sporo a chciał/a byś zarabiać jeszcze więcej?

PTP czyli płatne promowanie serwisów oferowane przez wiele serwisów daje taką możliwość. Zazwyczaj jest wymagana pewna minimalna aktywność, jednak nie zawsze. Najlepsze w tej metodzie jest to że wymaga bardzo małego nakładu pracy a przynosi zyski. W tym przypadku trzeba trochę zainwestować, ale można na ten cel przeznaczyć wyklinane środki tym samym po prostu powiększając ogólne zarobki.

Jak zacząć?

Na początku należy wybrać odpowiedni serwis, najlepiej naliczający kredytki za nieunikalne wejścia. Ja polecam na początek imperium reklamy.com, sejfik.com (PTP extra), dukacik.com i carmenclick.com. W tych serwisach jest stosunkowo dobre naliczanie i niezłe stawki.

Drugim krokiem do prostego powiększenia zarobków jest wybranie odpowiednich serwisów, w których będziemy reklamować. Z jednej strony należy wybrać serwis gdzie reklamy są najtańsze. W ten sposób otrzymamy największą różnicę przychodów i kosztów. Z drugiej strony warto też zwrócić uwagę na ilość klików dziennie. To wpływa na szybkość zarabiania. Czasami warto kupić droższą reklamę ale szybciej schodzącą. Do zakupu reklamy tego typu najlepiej wykorzystać dukacik.com albo v24, warto poprzeglądać ceny reklam w różnych serwisach ponieważ w wielu z nich można kupić reklamę na poziomie 30 – 35 gr za 1000 kliknięć a nawet taniej.

Teraz kiedy wybraliśmy już odpowiednie serwisy, w tych z PTP odnajdujemy sekcję zarobkową PŁATNE PROMOWANIE. Znajduje się tam link podobny do tego

http://imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=TWÓJ_LOGIN

Następnie aczkolwiek niekoniecznie, warto odnaleźć link do banera. Wygląda on podobnie do poniższego:

http://imperiumreklamy.com/images/banner1.gif

W momencie gdy zakupujemy reklamę bez linku banera, ktoś kto klika zobaczy po prostu sam tekst. Najlepiej samodzielnie wykonać banery wtedy bardziej prawdopodobne staje się że przy okazji złapiemy poleconego J

Teraz wśród serwisów z tanią reklamą odnajdujemy sekcję oferta lub reklama. Ogólnie miejsce gdzie można zakupić reklamę. Wybieramy specjalne linki do PTP, czyli te najtańsze. Zazwyczaj czym większa ilość tym tańsze wejścia. Płacimy lub wykorzystujemy reklamę za zarobki, wysyłamy formularz i już niedługo pieniądze będą się praktycznie same zarabiać (o ile nie reklamujemy w scamie :P).

Ile można zarobić?

Załóżmy że promuję PTP imperium reklamy w dukaciku. Reklama w dukaciku kosztuje 32gr za 1000 wejść chyba że kupujemy większą ilość to nawet poniżej 30gr. W imperium reklamy 1000 kredytek kosztuje złotówkę ale zaliczanie jest na poziomie 70 – 80% czyli załóżmy że na 30 groszy inwestycji otrzymujemy 75 groszy zwrotu. Czysty zysk to 75 – 30 czyli 45 groszy.

W dukaciku jest tak w okolicach 60 – 70 kliknięć dziennie to 1000 zejdzie w około 15 dni. Tak więc miesięcznie tylko w tej kombinacji zyskujemy 90 groszy za jedynie wykupienie reklamy.

Oczywiście serwisów z możliwością promowania PTP jak i tych z tanią reklamą jest cała masa tak że można zarobić sporo więcej. W kolejnych artykułach napiszę o bardziej zaawansowanych kombinacjach, na których można zarobić więcej..

Jak zarobić jeszcze więcej?

A może coś bardziej złożonego? Bo przecież nie trzeba promować tylko w jednym serwisie tylko jednego serwisu. Sytuacja jeden do jednego nie jest tak całkiem najprostsza ponieważ trzeba wybrać serwis gdzie jest tania reklama a jednocześnie dużo klików. Ale można przecież promować w kilku serwisach co daje więcej wejść ale z drugiej strony w wielu serwisach klikają te same osoby co obniża procent zaliczeń.

Gra jest całkiem rozwinięta, kupujemy najpierw jedną reklamę dla serwisów, w których to się opłaca i sprawdzamy procent zaliczeń, następnie kupujemy reklamę w drugim serwisie dla tego samego PTP i patrzymy jak nam spada procent zaliczeń oraz jak wzrasta prędkość. Później tylko przeliczamy zyski czy nam to się opłaca.