Newsy

Dukacik.com - rekatywacja IDukacik.com powstał w 2009 roku wówczas jego koncepcja była znacznie inna niż obecnie i przechodził wiele przemian i przechodził kilka razy z rąk do rąk aż w końcu stał się największym scamem w Polsce.

W drugiej połowie 2010 roku serwis został przejęty przez admina Daniel820 i wtedy zaczął stopniowo odzyskiwać zaufanie użytkowników aż osiągnął opinię uczciwego serwisu zarobkowego i tak jest w zasadzie do dzisiaj, wypłaty cały czas były realizowane choć z pewnymi opóźnieniami podobnie jak reklamy.

Przez cztery lata rządów Daniela Dukacik wiele razy zmieniał szatę graficzną, trochę mniej warunki aż w końcu doszedł do obecnego stanu gdzie poziomy poleconych są wysokie i jest ich sporo a minimum wypłaty jest bardzo niskie.

Ostatnio jednak serwis przechodził pewien etap hibernacji gdzie od jakiegoś roku nie działo się zbyt wiele, jednak serwis fukcjonował i wielu najwierniejszych użytkowników zostało (za co bardzo im Dziękuję :)). W międzyczasie przestało funkcjonować kilka opcji zarobkowych przez co zostały wyłączone :(.

Teraz natomiast realizowany jest stopniowo plan reaktywacji Dukacika. Już od jakiegoś czasu wypłaty są realizowane w ciągu 48 godzin ponadto końca dochodzą prace nad nową grafiką. W skład prac technicznych wchodzi także wiele innych rzeczy (dość czasochłonnych), jak poprawianie błędów i tłumaczeń oraz wprowadzanie nowych opcji nie tylko zarobkowych ale i społecznościowych. Zmian jest naprawdę sporo jak i nowych oraz naprawionych opcji zarobkowych, które będą stopniowo rozwijane.

Ponadto po wdrążeniu nowych rozwiązań technicznych ruszy akcja promocyjna, z którą związane będzie kilka konkursów takij jak konkurs kilkacza, konkurs na poleconych oraz na najlepszego reklamodawcę z atrakcyjnymi nagrodami, ale to już drugi etap, który według z planem wystartuje we wrześniu.

Warto już teraz zajrzeć do nowego Dukacika aby zapoznać się z nowymi oferowanymi opcjami :)Dodano:
2014-08-18 13:07:32
Modyfikowany:
0000-00-00 00:00:00
Autor: Daniel820
Dobry: 0Dyskusja na forum