Zarabianie przez internet

Zarabianie w Internecie? O co tak realnie tutaj chodzi?

zarabianie w internecie W internecie można znaleźć wiele stron o zarabianiu. Przedstawione tam sposoby pozwalają:

1. Zarobić bardzo duże pieniądze.
2. W bardzo krótkim czasie.
3. Bez żadnego praktycznie doświadczenia.
4. Bez żadnych umiejętności.
5. Przy małym wkładzie pracy.

Zazwyczaj są to programy partnerskie lub piramidy finansowe. Oczywiście nie neguję tutaj teoretycznych podstaw działania tych systemów, jednak z doświadczenia wiem że piramidy finansowe umierają młodo, a zarabiają na nich tylko ci, którzy oszukują.

W przypadku programów partnerskich, owszem można zarobić duże pieniądze. Niestety trzeba do tego posiadać bardzo rozwinięte umiejętności interpersonalne i mieć ten talent do sprzedaży różnego rodzaju produktów.

Płatne reklamy na dobry początek

Płatne reklamy na dobry początek Osobiście swoją przygodę z zarabianiem przez Internet rozpocząłem od płatnego klikania w złotym mailu. Serwis ten już nie istnieje od lat. Oczywiście w życiu nic nie jest pewne, tak samo jak to że serwis będzie istniał nieograniczony okres czasu. Jednakże zarabianie przez oglądanie reklam jest najprostszą metodą zarobienia kilku groszy i spokojnie można od tego zacząć.

Z początku łatwo się zniechęcić ze względu na niskie zarobki, a niskie zarobki po pierwsze wynikają z braku doświadczenia po drugie rosną ze stażem. Kiedy zaczynamy zarabiać przez klikanie, najlepiej utworzyć oddzielną skrzynkę mailową na treści reklamowe, a następnie założyć konta w kilku najpopularniejszych serwisach z niewysokim minimum. Na początku zarobki będą rzędu kilku groszy dziennie w każdym z serwisów. Jednakże wiele z serwisów zarobkowych oferuje dodatkowe opcje zarobku takie jak płatne rejestracje, aukcje czy płatne zapisy a także płatne pobieranie i inne.

Jedną z najważniejszych opcji w serwisach tego typu i nie tylko jest system polecenia, gdzie jeśli zachęcimy kogoś do tego by się zapisał z naszego linku otrzymamy pewien procent kwoty którą on otrzyma. Często jest wiele poziomów polecenia dzięki czemu można otrzymać pewien procent nie tylko z kwoty, którą zarobi nasz polecony ale i osoby polecone przez niego i tak dalej. Serwisy nawet udostępniają swoje materiały reklamowe w postaci Banerów reklamowych a nawet gotowych treści maila. Na początek możemy po prostu polecić serwisy znajomym i zyskać te kilka dodatkowych groszy dziennie. Tak mniej więcej wyglądają początki zarabiania przez Internet. Na samym klikaniu przez miesiąc można zarobić do kilkudziesięciu złotych co jest niezłym dodatkiem. Oczywiście ilość reklam w każdym serwisie jest ograniczona i może się okazać że po godzinie klikania wszystko już będzie wykorzystane. Dlatego jeśli ktoś ma dużo wolnego czasu pozostaje jeszcze czas na inne dodatkowe metody zarobku. Jeśli chcemy powiększyć swoje zarobki znacznie dzięki systemowi poleconych warto mieć swoją stronę internetową, którą później się promuje. Najlepiej jak jest to oczywiście taka strona internetowa jak ta, czyli zawierająca sporo dodatkowych informacji J. Przez pewien okres czasu można uzbierać nawet tysiące poleconych, oczywiście trzeba się liczyć z tym że raczej mało jest osób wytrwałych i aktywne zostaną najwyżej setki z nich ale łatwo sobie wykalkulować że nawet przy setce poleconych przy 10% premii: 100 * 0,1 = 10. Oznacza to że można powiększyć zarobki dziesięciokrotnie co z kilkudziesięciu złotych daje kilkaset złotych. Ale niestety to trwa latami, które nie łatwo przetrwać.

Płatne promowanie – taki dodatek do klikania.

Płatne promowanie - dodatek do klikania Wiele z serwisów zarobkowych płacących swoim użytkownikom za oglądanie reklam oferuje dodatkową opcję zarobku w postaci PTP czyli płatnego promowania stron. Sam skrót pochodzi od angielskich słów „Paid To Promote”. Jest to niezwykle korzystny dla aktywnego użytkownika dodatek dzięki, któremu może zdobyć od kilku do kilkudziesięciu dodatkowych złotówek. Chodzi tutaj głównie o wygenerowaniu jak największego ruchu dla reklamowanych w ten sposób stron. Jednakże koszt takiej reklamy jest stosunkowo niski więc można też zdobyć tym sposobem pewną ilość dodatkowych poleconych. W każdym razie ta dodatkowa opcja zarobku nie wymaga wiele pracy a jedynie wykupienie reklamy a przynosi zyski. Dokładniej opisuję płatne promowanie w oddzielnym artykule pod tym linkiem.

Własna strona internetowa to podstawa

Własna strona internetowa Naprawdę warto zapoznać się z podstawami tworzenia stron internetowych ponieważ posiadanie takiej strony może przynieść znaczne zyski. Jest kilka sposobów na utworzenie własnej strony internetowej. Można ją napisać samemu od podstaw, można utworzyć ją na podstawie gotowego systemu zarządzania treścią, który można w prosty sposób zainstalować z poziomu panelu administracyjnego już niemal każdego dostawcy hostingu (powierzchni wirtualnej na której znajduje się strona). Można także zrobienie strony internetowej zlecić komuś innemu, jednak ta opcja jest najdroższa. Strona internetowa może służyć nie tylko do zbierania poleconych osób, które by się zapisały do polecanych przez nas systemów zarobkowych ale w wielu innych celach. Jedną z bezpośrednich metod zarabiania na stronie internetowej jest umieszczenie na niej reklam. Zarobki z własnej strony internetowej są silnie uzależnione od jej popularności. Oznacza to między innymi tyle że na początku nie da się zarobić zbyt wiele a żeby były z tego konkretne pieniądze trzeba w to włożyć dużo pracy i czasu. Oczywiście główną zaletą jest to że można sobie w ten sposób zbudować stosunkowo bierne źródło dochodu a dodatkowo nie ma tutaj specjalnie górnej poprzeczki. Wystarczy sprawdzić ile teraz mogą zarabiać twórcy facebooka J. Znacznie więcej piszę na temat zarabiania na stronie internetowej w oddzielnych artykułach.

Płatne udostępnianie plików czyli kolejne dodatkowe złotówki

Płatne udostępnianie plików Trochę mniej się mówi o płatnym udostępnianiu plików jednakże korzysta z tego naprawdę dużo ludzi. Metoda zarobku polega na tym że wrzucamy plik na serwer udostępniony przez daną stronę internetową a następnie otrzymujemy specjalny link do tego pliku umożliwiający pobranie go. Otrzymany link wysyłamy znajomy, umieszczamy na forach lub gdziekolwiek tam gdzie pasuje wrzucony przez nas plik. Premię otrzymujemy za każde pobranie pliku. Czasami pomagają w tym serwisy zarobkowe gdzie klika się i ogląda reklamy można także wykupić płatne pobrania, w ten sposób zarabiają obie strony a nawet trzy bo osoba, która wrzuca plik, osoba która pobiera plik oraz serwis udostępniający. Można w ten sposób zarobić dodatkowe złotówki. W tym miejscu wysokość zarobku zależy głównie od pomysłowości i włożonej pracy (wrzucanie plików, udostępnianie linków w różnych odpowiednich miejscach). Znacznie więcej piszę o tym w oddzielnych artykułach.

Programy partnerskie czyli bardzo duże możliwości przy dużych umiejętnościach

Programy partnerskie Na programach partnerskich można zarobić naprawdę wiele ale pod warunkiem że posiada się całkiem spore umiejętności. Na szczęście można także zarobić bez tak wielkich umiejętności jednakże już znacznie mniej. Zazwyczaj programy partnerskie polegają na sprzedaży produktów określonej firmy lub zbieranie rejestracji w serwisach. Istnieje bardzo wiele programów partnerskich godnych polecenia. Programy partnerskie to bardzo szeroki temat, który poruszę jeszcze nieraz w oddzielnych artykułach. Na pewno w ten sposób także można zarobić dodatkowy grosz i warto spróbować choćby dla większego doświadczenia.Zainwestuj oszczędności – zawsze dodatkowy grosz

Inwestowanie Jeśli masz już zgromadzone trochę środków jest to doskonała okazja aby jeszcze bardziej powiększyć tę ilość. Można to robić na bardzo wiele sposobów. Zawsze panuje zasada – czym więcej można zyskać tym więcej można stracić. Najbezpieczniejszą opcją są lokaty. Tutaj warto postępować racjonalnie i co jakiś czas robić przegląd obecnie dostępnych na rynku ponieważ zwykłe lokaty plasują się na poziomie 2% a lokaty promocyjne potrafią dojść do 5% co daje dwa razy lepszy wynik. Tak więc przy kwocie tysiąca złotych, do której można dojść w kilka miesięcy wykorzystując wszystkie wymienione wyżej metody i lokacie 5% w skali roku, w miesiąc można zarobić dodatkowe 3,3zł. Wiem z obliczeń wychodzi więcej ale niestety państwo zabiera w postaci podatku Belki około jedną piątą. Pieniądze można także inwestować w akcje co jest już bardziej ryzykowne. Są też fundusze inwestycyjne i inne narzędzia, w które również można inwestować. Ogólnie temat rzeka, który rozwijam w wielu innych artykułach.

Co więcej?

Czy to wciąż za mało? Oczywiście istnieje bardzo wiele innych sposobów zarobienia dodatkowych pieniędzy. Można pisać na forach za co ludzie chętnie zapłacą, można udostępniać posty na facebooku, można oglądać filmy na youtube, można pisać opinie, testować aplikacje i znacznie więcej a co najważniejsze ludzie chętnie za to zapłacą. Chcesz zarobić więcej? Zaglądaj regularnie na cashpro.eu a z czasem twoje zarobki wzrosną.