Serwisy GPT i BUX

Dukacik.com

Dukacik.com to mój ulubiony serwis, którego jestem adminem (Daniel820). Warunki są tutaj dość atrakcyjne ponieważ minimum wypłaty wynosi tylko 20gr na paypal oraz 1zł na konto bankowe.

Dodatkowo mamy tutaj sporo opcji zarobku takich jak standard czyli płatne kliki i maile oraz mniej standardowe opcje jak płatne pobieranie czy płatne pytania

Na uwagę zasługuję także jedno z lepszych w Polsce PTP gdzie stawka jest 45gr naliczane za nieunikalne wizyty.

W serwisie mamy także możliwość (jak zresztą w znacznej większości serwisów tego typu) zarabiania dzięki poleconym i w tym przypadku poziomy wynoszą 12,8,5,4,3 zarówno jeśli chodzi o kliki za pieniądze jak i za punkty.

Oczywiście koncepcja dukacika nie obejmuje jedynie zarabiania przez internet ale także płaszczyznę społeczną i tak w serwisie mamy dobrą możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami dzięki specjalnemu komunikatorowi oraz czatowi. Ponadto mamy także możliwość gry w kości pomiędzy użytkownikami.

W serwisie można także napisać kilka słów o sobie, dzięki części portalu społecznego

W przyszłości są plany połączenia dukacika z cashpro.eu umożliwiające zakup reklam co powinno znacznie zwiększyć zarobki użytkowników. Jeśli chcesz wypróbować dukacika najlepiej zapisz się z poniższego linku :)


dukacik.com


Dodano:
2013-12-28 16:06:10
Modyfikowany:
0000-00-00 00:00:00
Autor: Daniel820
Dobry: 0Dyskusja na forum